Войцехівський – у трійці призерів премії “Людина року”

30 березня 2016, 13:39

1

Очільник Золотоноші таки не став кращим міським головою за версією популярної української премії «Людина року», інформує Золотоноша.

Про це стало відомо в суботу під час гала-концерту, під час якого організатори оприлюднили остаточні підсумки цьогорічної кампанії.

Віталій Войцехівський був одним з трьох фіналістів, проте в підсумку перемога дісталась меру Ладижина (Вінницька область) Валерію Коломєйцеву. Також у трійку фіналістів потрапив мер Ірпеня (Київська область) Володимир Карплюк.

Сам Войцехівський не засмучується та іншим не радить, зазначаючи, що потрапляння міста до трійки призерів – це вже неабиякий результат.

- Абсолютно впевнено повторю слова, що лунали раніше: якщо я став учасником фіналу, то заслуга це не моя особисто. До фіналу вийшла Золотоноша, яку ретельно вивчали та відзначили таким чином. Це – результат плідної роботи усієї громади, – коментує результати конкурсу міський голова.

Разом з тим щирі вітання ще й заочно Войцехівський передає переможцю – Валерію Коломєйцеву. Особисто свого колегу Войцехівський також привітав, адже сидів поруч з ним.

- Дійсно радий за свого колегу, що успішно займається своїм містом. Врахуйте, що перебуває Коломєйцев на посаді вже понад 20 років, а нещодавно був обраний вшосте. Просто так колосальна довіра громади не завойовується, – розповідає Войцехівський.

2

Також посадовець додає, що перебування з міським головою Ладижина поруч у рейтинзі – це вже велика честь. Головний результат – чудова реклама місту, про яке ще раз дізналася вся країна. Окремо ж дякує Віталій Войцехівський своїй дружній команді, без якої, на його думку, будь-яких успіхів досягти було б складно.

Нагадаємо, очільник Золотоноші опинився у списку українців, котрі претендують на звання “Людина року” ще у листопаді. Автори ініціативи внесли його до номінації “Мер року”. Разом з ним на титул мали шанси ще дванадцять очільників міст з різних регіонів країни.

Коментарі

Вгору