Водоканалівці повідомили, як подаватимуть черкащанам воду у разі війни (графік, карта)

29 липня 2014, 12:22

КП «Черкасиводоканал» дбає про своїх споживачів незалежно від ситуації в країні. У разі загрози військових дій, знеструмлення, теракту чи диверсій можливе пошкодження системи централізованого водопостачання – кожного жителя міста буде забезпечено питною водою. Для цього Водоканал визначив 71 пункт роздачі води по місту, куди буде організовано доставку води з розрахунку 3 л на 1 особу.

Про це повідомляє КП "Черкасиводоканал".

Ознайомитися детальніше із  графіком роздачі води та карти цих місць.

Водночас під час надзвичайних ситуацій може не працювати і водовідведення. Тому варто буде негайно припинити користуватися каналізацією, а використовувати лише громадські вбиральні, які вже облаштовують комунальні служби у кожному дворі. Запаси води слід використовувати економно та щоденно їх поповнювати у пунктах роздачі води.

Зусиллями «Черкасиводоканалу» проведено колосальну підготовку щодо забезпечення нецентралізованого водопостачання у місті:

- створено кількаденні запаси води на підприємстві;

- встановлено додаткові ємкості і створені запаси у лікарнях;

- встановлено автономні дизель-генератори на двох потужних свердловинах, які здатні повністю забезпечити потребу міста в особливий період;

- облаштовано спеціальні «гребінки» для одночасної заправки п’яти водовозів чи цистерн для води;

- такі ж «гребінки» підготовлені для водовозів, аби одночасно можна було роздавати воду 5-6 людям;

- за адресою «Черкасиводоканалу» – Ватутіна, 12 – облаштовано бювет для самостійного поповнення запасів води громадянами у власну тару;

- мобілізовано 34 автомобілі із цистернами для доставки води, а також створено резервні пункти заправки.

Нині така підготовка до надзвичайних ситуацій може здатися жахливим явищем, поширити панічні настрої серед черкасців. Але варто пам’ятати, що коїться зараз в нашій країні – фактично неоголошена війна. А під час війни слід бути спокійним, зосередженим, холоднокровним, не піддаватися на провокації й самому не поширювати неправдиву інформацію. Бережімо себе й нашу землю!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору