“Водоканал” просить черкащан передати показники лічильників

24 січня 2015, 10:15

2015-01-20На сьогодні кожен сумлінний власник приладів обліку води знає, що фактичні показники лічильників слід щомісяця вчасно надавати "Черкасиводоканалу". Такий принцип дає змогу отримати квитанції на оплату з правильними нарахуваннями та вчасно скористатися своїми пільгами. Однак, за останні півроку кількість нарікань на зазначені суми у платіжках лише збільшилась. Тому "Водоканал" залучає усіх споживачів до співпраці, щоб виправити ситуацію надалі, – слід якомога швидше передати показники гарячої води.

Про це повідомляє прес-служба КП "Черкасиводоканал".

– З початком нового року ми розпочали серйозну аналітичну роботу щодо виявлення розбіжностей між фактичним споживанням води та нарахуваннями, які надходять до абонентів, – говорить начальник служби обліку реалізації води і стоків Володимир Ромашов. – Для цього ж ми сьогодні закликаємо власників приладів обліку передати в максимально короткі терміни показники лічильників води, зокрема гарячої, до КП "Черкасиводоканал". Це дасть можливість підприємству провести звірку та глибокий аналіз, які унеможливлять неправильні нарахування у майбутньому.

Надати показники лічильників можна як телефоном (кол-центр "Водоканалу" 38-46-38), так і через мережу Інтернет на сайті www.vodokanal.ck.ua  Такі ж показники, що було передано на підприємство КП "Черкасиводоканал", слід дублювати у отриманій квитанції на оплату.

Коментарі

Вгору