ВО “ЧЕРКАЩАНИ” у річницю реєстрації політсили підбили підсумки своєї роботи

11 квітня 2023, 14:15

Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання “ЧЕРКАЩАНИ” провели традиційний брифінг, під час якого підсумували результати спільної роботи депутатів усіх рад за останній час. Захід відбувся 10 квітня, у річницю реєстрації політсили.

Політична сила ВО “ЧЕРКАЩАНИ” була зареєстрована вісім років тому. За цей час команді вдалося отримати велику довіру серед виборців, розповідає секретар ради ЧОО ВО «ЧЕРКАЩАНИ», голова фракції в Черкаській обласній раді Олександр Коваленко.

- Ми брали участь у двох місцевих і одних парламентських виборах. На місцевих виборах 2020 року від нас обрали 351 депутата місцевих рад Черкащини. Ми створили найчисельнішу фракцію в Черкаській обласній раді. Я думаю, що це показник довіри від наших виборців, - говорить Олександр Коваленко.

Він розповідає, що на початку повномасштабної війни “ЧЕРКАЩАНИ” ухвалили рішення займатися не розбудовою партії, а важливішою справою - наближати Перемогу.

- Це ми робимо і зараз: допомагаємо хто як може і переселенцям, і нашим бійцям на передовій. У суботу наша команда передала черговий гуманітарний вантаж на Херсонщину: разом із продуктами харчування передали необхідні їм мотокоси, водопровідні труби, деревину та інші необхідні речі. Там дуже важка ситуація зараз, у громаді, де ми були, не залишилося цілих будинків. Люди сидять без води та світла. Але вони повертаються поступово назад, додому. Напередодні новорічних свят разом із гуманітарним вантажем для Новоронцовської громади наша команда зібрала кошти і закупила новорічні подарунки для 500 дітей із цієї громади. Зараз там уже дітей трохи більше, але, на жаль, не залишилося жодної цілої школи, - додає Коваленко.

Олександр Коваленко говорить, що “ЧЕРКАЩАНИ” постійно реагують на актуальні виклики.

- Наша політична сила не має “вождя”, нам ніхто зверху не ставить завдання, якщо ми ухвалюємо якесь рішення - то робимо це самі. Ми з самого початку працюємо не під вибори, а постійно реагуємо на виклики, згадати лише епідемію коронавірусу.

Голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний говорить, що вісім років тому їхня партія була однією з перших політичних сил нелідерського типу і була орієнтована на обласний рівень місцевого самоврядування.

- І в першому, і в другому політичних сезонах ми досягли достатньо високих результатів. Це сталося, в тому числі, й тому, що кожен член нашої партії - представник своєї територіальної громади, свого міста чи села, де він народився. Немає нічого ефективнішого, ніж відстоювати інтереси тієї громади, до якої ти належиш, де живеш і де працюють твої рідні, - каже голова облради.

Із перших днів повномасштабної війни кожен представник “ЧЕРКАЩАН” у межах своїх можливостей максимально долучився до допомоги, говорить Анатолій Підгорний.

Не зважаючи на високі політичні досягнення, ми сьогодні не займаємося піаром чи політичними гаслами, а працюємо, як і вся наша країна, на Перемогу в протистоянні з російськими варварами. Ми забезпечуємо військових, переселенців, допомагаємо постраждалим територіям України. Переконаний, що “ЧЕРКАЩАНИ” - той формат політичної сили, яка дбає про свої території, місця, область і працює на те, щоб цей розвиток не зупинявся за будь-яких умов.

Депутат облради, член ради ЧОО ВО “ЧЕРКАЩАНИ” Олександр Воскобойнік переконаний, що діяльність політсили першочергово спрямована на потреби людей.

- Сьогодні найголовнішим фактором, який об’єднує “ЧЕРКАЩАН”, є те, що ми політсила для людей та про людей. Як ми почали працювати на Перемогу з першого дня повномасштабного вторгнення, так і не зупиняємося. Ми цим жили тоді й живемо зараз. Уже потім стоять якісь політичні амбіції. Я вдячний, що маю змогу доєднатися до такої потужної команди, яка сьогодні є однією з перших за рейтингом в області. Роботи у нас всіх буде й після завершення війни і тому вже зараз варто думати про те, як відбудовувати державу, - каже Олександр Воскобойнік.

- Ми хочемо подякувати малому, середньому, великому бізнесу та громадам за консолідацію, яка відбулася з початком повномасштабної війни. У всіх нас зараз одна ціль - Перемога, - додав заступник секретаря ради ЧОО ВО “ЧЕРКАЩАНИ”, заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко.

Член ради Черкаської обласної організації ВО “ЧЕРКАЩАНИ” Петро Душейко розповідає, що політсила намагається спільними зусиллями максимально працювати на благо людей, використовуючи можливості самоврядування.

- Виходячи з цього і будується робота. Ми не займаємося політиканством. Все, що ми робимо, робимо без зайвого піару. Ніхто з наших членів ніде не “загубив” свій авторитет, вони роблять свою роботу і розуміють, що люди на них дивляться, - додав Петро Душейко.

*партнерський матеріал

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору