ВО «ЧЕРКАЩАНИ» закликали всі політичні сили поважати вибір шполян

03 травня 2017, 17:39

30 квітня 2017 року вибори в Шполянській об’єднаній територіальній громаді відбулися. Це визнав Комітет виборців України, який стежив за перебігом виборів, це визнала громада Шполянщини. Як би не хотілося нашим опонентам і аутсайдерам цієї виборчої кампанії спаплюжити результати виборів, факт залишається фактом.

ВО «ЧЕРКАЩАНИ»,  попри брудні технології, застосовані проти нашої команди до і під час виборів, намагання зірвати вибори в день голосування та наклепницькі заяви окремих лідерів партій, перемогли. Перемогли з переконливим результатом, тому що шполяни на цих виборах віддали перевагу тим краянам, які щоденно своєю працею і результатами своєї роботи переконують у своїх намірах дбати про громаду.

Тож звертаємося до лідерів політичних сил, які зазнали поразки в Шполянській ОТГ: щоб бути обраним в громаді, де всі знають одне одного, потрібно жити життям громади, а не заїхати на кілька годин в Шполу, проголосити гучні заяви, а тепер з екранів і шпальт столичних ЗМІ обливати брудом людей і їх вибір.

Закликаємо усіх учасників виборчого процесу припинити піарити свої політичні сили, визнати результати виборів і приступити до реалізації програмних завдань.

Також висловлюємо  переконання, що виключно у правовий спосіб буде забезпечений  розгляд заяв і скарг  про встановлення результатів виборів.

Олександр Коваленко, депутат Черкаської обласної ради, секретар ради ЧОО ВО «ЧЕРКАЩАНИ» 

Поділитись

Коментарі

Вгору