Власники “Черкаського Дніпра” припиняють фінансування команди

06 червня 2018, 18:18

Керівництво "Черкаського Дніпра" із відкритим листом звернулося до голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, народних депутатів Владислава Голуба (який є ще головою Федерації футболу в Черкаській області), Олегf Петренка, віце-президента ФФУ Вадима Костюченка та керівника ГО "Ультрас Черкаси" Даниїла Майорова іх проханням допомогти знайти інвестора для команди, пише ZMI.ck.ua.

Фактично нинішні власники офіційно заявили, що припиняють фінансування команди. І якщо не вирішили ситуацію із грошима до 15 червня, то команда "Черкаський Дніпро" припинить своє існування

- Ми б хотіли Вас проінформувати, що в період з 2013 року по 2018 рік Корпорація та її засновники інвестували значну суму коштів на покращення інфраструктури і розвиток аматорського і професіонального футболу на Черкащині, - йдеться у відкритому листі МФСО "Корпорація ФК "Черкаський Дніпро" голові Черкаської ОДА Юрію Ткаченку. -…На жаль, через пасивну підтримку проектів Корпорації та футбольного клубу з боку Черкаської міської ради та місцевого бізнесу Корпорація в 2017-2018 роках значно зменшила обсяг фінансування, і в подальшому не планує його здійснювати одноосібно. Ми постійно ведемо пошук можливого інвестора, але наші зусилля поки що не мають позитивного результату. Просимо прийняти до відома вищевикладену інформацію та надати допомогу у визначенні нових власників команди "Черкаський Дніпро" до 15 червня 2018 року.

 

алк сказав:

ни х”я не делали…власники…

Черкащанка сказав:

Называется “приехали”. Бондаренко так для них старался, и эмблему новую “организовал”, и форму, так их “опекал”, так любил и что, даст команде развалиться? А как же “гордость нашего города”?

ку-ку сказав:

ультрас.контекст,корпорация эмблема….НАХВАТАЛИСЬ СЛОВ и П””Д”Ц

Вгору