Діти із прифронтової Авдіївки втретє відпочиватимуть у Золотоноші (фото)

06 червня 2018, 19:11

25 юнаків та дівчат із прифронтової Авдіївки прибули на оздоровлення та культурний відпочинок до Золотоноші.

Про це інформує zolotonosha.ck.ua.

Група дітей з Донбасу гостює тут вже далеко не вперше: ажіотаж навколо відвідин лівобережного міста попередні два роки був чималим. Приїзд став можливим завдяки тісній співпраці Золотоніської міської ради і Авдіївської військово-цивільної адміністрації.

Юні українці зі Сходу прибули до Черкащини під керівництвом своїх учителів. Оселилася делегація традиційно у місцевій санаторній школі-інтернаті, котра вже не вперше приймає в себе гостей з Донбасу. Окрім цього, навчальний заклад забезпечить гостей і харчуванням.

Протягом двох тижнів на юних авдіївців очікують чимало екскурсій, знайомство з містом, а також поїздки до культурних та історичних пам’яток Черкащини й Київщини. Зокрема, заплановане детальне знайомство із Золотоношею, візит до черкаського зоопарку, парку розваг, музеїв у Переяслав-Хмельницькому, а також бази відпочинку на узбережжі Дніпра.

Також, як повідомила на зустрічі делегації заступник міського голови Світлана Суддя, місцеві освітяни підготували насичену програму для дітей із прифронтового міста. В більшості йдеться про дозвілля відпочинкового характеру, виховні заходи на базі Будинку дитячої та юнацької творчості, спортивні свята та волейбольний турнір.

 

Коментарі

Вгору