Власник білборду, від якого постраждали черкащани, відреагував на трагедію

06 грудня 2015, 18:40

785923

Екс-депутат Черкаської міської ради, власник рекламного щита, яким було травмовано містян, Сергій Кудактін оплатить лікування постраждалих та завтра обіцяє розпочати перевірку своїх біг-бордів.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

- Сьогодні трапилась біда. На перехресті вулиць Смілянська та Гоголя від біг-борду відірвалася площина та травмувала людей. Біг-борд належить очолюваному мною ПП "Вересень+". Відразу виїхав на місце події. Постраждалих вже забрали машини швидкої допомоги, тому поїхав до третьої міської лікарні. Слава Богу, у тяжкому стані нікого нема. В однієї жінки перелом ноги, в іншої - пошкоджене коліно, у чоловіка перелом ноги, ще двоє чоловіків отримали забій м’яких тканин, один чоловік відмовився від госпіталізації одразу, інший відмовився після огляду. Двоє дітей відвезли до дитячої лікарні, але, слава Богу, із ними нічого тяжкого - хлопчика відпускають додому, а дівчинку потримають кілька днів, у неї підозра на струс мозку.

Відразу хочу сказати, що лікування та необхідна реабілітація постраждалих відбуватиметься повністю за наш рахунок. Підтримую постійний зв'язок з постраждалими та їхніми родичами. Вибачався перед ними особисто і ще раз хочу вибачитися вже тут! - зазначив власник рекламного щита.

За його словами, рекламна конструкція була виготовлена та змонтована компанією "Конвест", яка була одним з лідерів у виробництві зовнішньої реклами в Україні.

- Не в місті чи області, а в Україні!!! Також вона експортувала свої конструкції за кордон. Компанія "Конвест" мала усі необхідні дозволи, ліцензії та допуски щодо таких робіт. Тому, сумнівів щодо якості рекламних конструкцій в мене ніколи не було. Очікую висновків експертів щодо причин того, що трапилося, - повідомив Сергій Кудактін.

Також він спростував інформацію щодо незаконності встановлення рекламного щита.

- Щодо активізації старої пісні про "незаконні борди". Шановні коментатори та "знавці", крапку у питанні законності бордів ПП "Вересень+" ще минулого року поставив Вищий адміністративний суд. Я розумію, що деяким чиновникам міськвиконкому, що сидять на зарплаті у київських рекламних агентств важко змиритися з цим, але вже пора. Із завтрашнього дня починаємо перевірку стану усіх своїх біг-бордів. Планую долучити до цього ліцензоване підприємство, можливо навіть з Києва. Також звертаюся до міської ради з проханням посприяти у проведенні перевірки надійності усіх рекламних конструкцій міста, - наголосив колишній депутат.

Нагадаємо, сьогодні близько 10.00 у центрі Черкас на людей впав величезний рекламний борд. 

Коментарі

Вгору