Вкладники збанкрутілих банків можуть отримати відшкодування в “Дії”

04 жовтня 2023, 22:37

Тепер отримати гарантоване відшкодування за вкладами в банках, що збанкрутували, можна в кілька кліків у "Дії".

"Послуга Повернення вкладів дасть змогу українцям подати заяву й отримати відшкодування зі збанкрутілих банків. А це - 1,4 млн рахунків на суму 3,2 млрд грн. Щоб повернути кошти, не потрібно ходити в банки чи стояти в чергах, достатньо зробити кілька кліків у "Дії", - зазначив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Послуга Повернення вкладів у "Дії" дає змогу вкладнику банку, що збанкрутував, отримати відшкодування на наявну або відкрити нову картку єПідтримка в одному з банків-агентів Фонду гарантування.

"З початку повномасштабного вторгнення Фонд виплатив майже 8,3 млрд грн гарантованого відшкодування. Сьогодні кожен вкладник збанкрутілого банку має три опції, як отримати кошти від Фонду гарантування. Перша — прийти до найближчого відділення вибраного банку-агента. Друга — скористатися інструментом дистанційних онлайн-виплат, який пропонують своїм клієнтам п’ять наших банків-агентів. А відтепер ще є й третя опція - подати заяву та отримати відшкодування в кілька кліків через послугу Повернення вкладів у застосунку "Дія", - сказала директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів Світлана Рекрут.

Щоб отримати послугу в "Дії":

  • авторизуйтеся в застосунку
  • відкрийте розділ Послуги — Повернення вкладів
  • виберіть збанкрутілий банк, у якому мали рахунок. Якщо тримали кошти в декількох банках, заяви подаються окремо
  • виберіть картку єПідтримка, на яку надійдуть кошти. Рахунок має бути в банку-агенті, який є учасником послуги та партнером Фонду. Або ж одразу в застосунку можна відкрити в кілька кліків нову картку єПідтримка одного з банків-агентів Фонду — Universal Bank/monobank, ПриватБанк, Укргазбанк, ПУМБ та Ідея Банк
  • уточніть контактні дані для звʼязку
  • перевірте заяву, там же побачите суму, доступну до виплати
  • підпишіть заяву Дія.Підписом

Це все. Заява одразу надсилається в банк. Її опрацювання перерахування коштів займе до трьох робочих днів.

За інформацією Урядового портару

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору