Візажист стала “Людиною року” в Умані

21 вересня 2016, 12:12

6xz0xEAu6Q4

За три місяці понад 30 тисяч голосів. У місті фінішував проект «Людина року 2016», переможців у 14 номінаціях визначали самі уманчани. А головна перемога і звання людина року дісталось візажисту Ользі Трофименко, яка за час проекту набрала найбільшу кількість голосів, пише Вечірня Умань.

«Перемога в проекті стала для мене приємною несподіванкою, я навіть не очікувала, що мої друзі та рідні так активізуються, активізують своїх знайомих, і допоможуть мені вибороти 1 місце.  Для мене конкурс став гарним стимулом рухатись далі і розвиватись» - розповідає переможниця проекту та у номінації «Красуня року» Ольга Трофименко.

За три місяці конкурс охопив третю частину населення Умані та не обійшлося і без курйозів. Не всі учасники, дістались фінішної прямої проекту.

«Через очевидну накрутку голосів та пропозиції підкупу трьох учасників було дискваліфіковано.  Таке рішення далось не просто, але це допомогло зберегти прозорість проекту, який обов’язково матиме своє продовження наступного року», - зазначив засновник проекту Ярослав Кулінєєв.

Переможці інтернет конкурсу – по номінаціях

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору