Війна дотягнеться до кожного, – Сергій Воронов

15 серпня 2023, 12:30

Сьогодні ворог атакував Смілу. Маємо два влучання. Більша частина міста лишається без води. І невідомо скільки ще лишатиметься без води.

Напередодні читав новини, як в місті вирубали 70 дерев на алеї Богдана Хмельницького. Там планують перестелити асфальт, бруківку та висадити сакури. На 12 (!!!) млн грн. Так ніби війни вже не існує і в людей зявилися свої інші пріорітети.

Якась паралельна реальність.

Так от - ВІЙНА ДОТЯГНЕТЬСЯ ДО КОЖНОГО. Рано чи пізно. Скільки б ви не уникали її. Скільки б не вистелили бруківки на алеї чи бульвари. Можете зараз це теж проігнорувати, це ж неприємно читати.

І тепер до мерів міст - ракетні обстріли не роблять ваш погляд на реальність тверезішою?

Загиблим похєру буде по якій бруківці нестимуть їхні тіла в останню путь.

Інвестуйте в людей. В захист. В перемогу.

За 12 млн можна підготувати не одне укриття..

За 12 млн можна підготувати комунальну сферу до зими...

За 12 млн можна було врятувати стільки життів...

Сергій Воронов, черкаський військовий, допис на власній сторінці у Facebook

Коментарі

Людмила :

Сергію, повністю підтримую твою думку, а ще чому на наших заводах Фотоприладі, Ротор, сторммашина, зта та інших ….не створюються цехи для виробництва дронів, та техніки для фронту, чому не думають про оборону, покладаються на волонтерів,а не на державні підприємства? Та навіть приватні підприємства, давно вже повинні зараз бути налаштовані на виробництво продукції для фронту, а адміністрація тільки думає про збільшення тарифів на послуги які надають приватні обленерго.

Ігор :

Та,що тут не зрозуміло?Відкат вже підбили ушлепки паркетні.Яка сакура,це просто тема при якій можна заробити в свій карман.Краще задонатить на військові цілі.Та хто буде цим займатись?Висвітлили у мережу і забули.

Вгору