Вітчизняні і закордонні фахівці обговорять проблему збереження тисячолітнього дуба Залізняка

21 лютого 2018, 14:15

IIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Історичні, правові та природоохоронні аспекти збереження пам’ятних багатовікових дерев», присвячену 120-річчю НУБіП України проведуть 18-20 квітня  2018 рокуу Навчально-науковому інституті лісового i садово-паркового господарства Національного університету бiopecypciв i природокористування України та Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин».

Організатори: Національний університет біоресурсів і природокористування України, , HHI лісового і садово-паркового господарства, Національний історико-культурний заповідник «Чигирин», Державне агентство лісових ресурсів України, Товариство лісівників України, Асоціація « Дерева – наші друзі», Федерація арбористів Польщі.

Тематика конференції:

1. Сучасні світові тенденції та технології збереження багатовікових дерев.
2. Пам’ятки природи як об’єкти історико-культурної спадщини.
3. Правові аспекти охорони та збереження пам’ятних багатовікових дерев.
4. Використання раритетних природних об’єктів для розвитку туризму.
5. Охорона, збереження і лікування ботанічної пам’ятки природи ”Дуб Максима Залізняка” в історико-культурному та еколого-освітньому аспекті.
6. Методи біотехнології в системі заходів збереження генофонду багатовікових дерев та унікальних рослин.

Організаційний внесок становить 200 грн., для студентів участь безкоштовна. В оргвнесок входить вартість інформаційних матеріалів конференції, екскурсійне обслуговування та участь у coffee-break. Оргвнесок не покриває витрати на проїзд та проживання.

Для формування розгорнутої програми конференції до 1 березня 2018 року організатори просять надати резюме доповіді (обcягом до 0,5 сторінки А4 формату Times New Roman, 14 pt) в електронному варіанті на електронну адресу  [email protected] Піхало Олесі Віталіївні.

Робочі мови конференції: українська, російська, польська, англійська.

Учасники конференції розміщуються у готелях м. Києва та м. Чигирина. Оплата готелів здійснюється за власний рахунок.

 За повідомленням Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА.

Поділитись

Коментарі

Вгору