Вітчим-педофіл із Черкащини розіслав фото оголеної 17-річної падчерки однокласникам

27 лютого 2020, 13:57

Фото тематичне

В одному з сіл на Черкащині діти почали отримувати на мобільні світлини оголеної однокласниці, які розсилав вітчим 17-річної дівчини.

Про це йдеться у сюжеті "Надзвичайних новин"

За словами дітей, чоловік нібито давно ґвалтує падчерку, знущається над нею і б’є.

Підлітки поскаржилися своїм батькам, а ті звернулися до поліції.

Уманський райвідділ поліції відкрив кримінальне провадження за ст. 152 ККУ – Зґвалтування. Правоохоронці перевіряють, чи дійсно вітчим домагався своєї старшої дочки.

Раніше родина вважалася благополучною. Подружжя виховувало трьох доньок, дві з яких – від першого шлюбу жінки. Дітей з сім’ї вилучили. Мама дівчинки, як з’ясувалося, знала про збочення чоловіка, проте винною вважає саме доньку.

А чоловік намагається переконати, що нібито знайшов пікантні фото падчерки в мережі. Його досі не затримали. Якщо експертиза покаже, що він дійсно ґвалтував падчерку, йому загрожує до 10 років.

Коментарі

Крокус сказав:

Який же це педофiл? По-перше, педофiли не цiкавляться дiтьми вiд 11 рокiв, а по-друге, нема сенсу методично налаштовувати дитину проти себе знущаннями. Ця братiя не дурнiша за нас i нiколи не зробить чогось для свого викриття. А розсилати фото власних дiянь вони нiколи не будуть. Тут мова скорiше про звичайного садиста “без гальм”, якому з жiнками не свiтить, от i мучить слабших за себе.

Вгору