“Вісім карток та одне вилучення”: на Черкащині відіграли матч між “ЛНЗ” та “Вікторією”

07 липня 2020, 21:07

Четвертого липня на Черкащині відбувся центральний матч 17-го туру Чемпіонату України з футболу серед аматорів. В поєдинку зійшлись лідери турнірної таблиці: "ЛНЗ-Лебедин" та сумська "Вікторія".

Про події матчу йдеться на сайті лебединської команди.

Гравці "Вікторії" з самого початку загальмували хід зустрічі. Не виходили з роздягальні на поле і навіть м’яч розвели через 10 секунд після сигналу арбітра.

На старті гри "ЛНЗ" подавав супернику флангові подачі, але це не дало результату. "Вікторія" відповідала дальніми слабкими ударами або в руки голкіперу Козаченку, або повз ворота. Фактично небезпеки не було ніякої. Команди повільно почергово контролювали м’яч у задній лінії і боролись за другий поверх у центрі. 

Центральною фігурою гри став арбітр Галіцин. Будь-який дотик гравця "ЛНЗ" до суперника фіксувався з жовтою карткою. Це спочатку обурювало, а потім уже смішило. Загалом рефері показав 8 "гірчичників" лебединцям, два з яких перетворились на вилучення для Сафонова у другій половині гри. Лише одна картка дісталася гравцям "Вікторії".

Після перерви гостроти "ЛНЗ" додав Локтіонов попереду: боровся, брав на себе і бив, а ще подавав. Декілька разів міг відзначитись, але удару бракло точності й сили. Ще шанс був у Мачуленка. Скидка головою того ж Локтіонова могла стати асистом, якби Мачуля зміг влучити чітко по м’ячу. 

"ЛНЗ" грав у меншості з 67-ї хвилини. Однак суперник це не використав. Лише в доданий час гості провели атаку, яка могла стати ключовою, але рахунок залишився 0:0. Гравець Сафонов пропускає наступний матч з чернігівським "Авангардом", який відбудеться 11 липня в Чернігові. 

Поділитись

Коментарі

Вгору