Віра Чиж: “Звільнити мене може тільки мій керівник”

15 жовтня 2014, 15:43

6b1c619be8b23a102b3cd1b7967289e5_L

Акурат у переддень Дня працівникі́в держа́вної саніта́рно-епідеміологі́чної служби черкаські активісти завітали до кабінету головної державної санітарної лікарки області  Віри Чиж і примусили її написати заяву на звільнення, інформує Вечірка.

Представники Координаційної ради сил Майдану звинувачують її в тому, що вона забороняла зимові мітинги під час Революції Гідності,мотивуючи це загрозою поширення вірусних інфекцій.

- Після вашого призначення в Черкаську область заради прихильності колишнього голови ОДА Тулуба ви готові були виконувати будь-які його доручення, не зважаючи на закон та присягу держслужбовця, – закинув їй представник Координаційної ради сил Майдану Іван Кієнко.Особливо нас обурив ваш посильний «внесок» у справу боротьби влади з громадськістю в м. Черкаси, яка відстоювала свої громадські права під час Революції Гідності".

У відповідь Віра Чиж, яка керує службою з 2012 року, зазначила:

- Закон про люстрацію підписано. Я готова її пройти.

- Проходьте, тільки не в нашому місті, – апелювали активісти.

- Я не тримаюся за посаду. Я напишу заяву і якщо моє керівництво прийме таке рішення – нема питань…

Говорить, що під час візиту активістів, більшість із яких була в масках і балаклавах, щось пояснити їм було просто не можливо, «одна тірада звинувачень, хамства і образ»:

- Я раз написала заяву – не сподобалась форма, другу – знову не те. З третьої спроби мені це вдалося. Я написала заяву тільки для того, аби вони звільнили мій кабінет. Дорікали, що я від них ховалася на лікарняних. У мене не було жодного лікарняного, я брала тільки відпустки за власний рахунок.

Віра Чиж доповіла керівництву  – начальнику Держсанепідслужби України про ситуацію, що склалася.

- Звільнити з роботи мене може тільки мій керівник з держсанепідслужби України.  Я чекаю його рішення, – підсумувала Віра Чиж.  – А також того, що скаже міліція.

Поділитись

Коментарі

Прохожий сказав:

Та ти і в травні 2015 року сослуживців відправила у відпустки без утримання , а сама взяла лікарняний, бо ти тільки й думеєш про себе, а на людей тобі наплювати. Де ти взялась на нашу голову? І куди дивиться твоє керівництво?

Вгору