У Черкасах працює «кіоскова мафія», – голова організації роботодавців області

15 жовтня 2014, 16:39

Робота кіосків або так званих малих архітектурних форм для жителів Черкас стає єдиною можливістю працювати і платити податки. Оскільки великі підприємства при потуранні місцевої влади закрилися чи переїхали в інший регіон.

Про це в ефірі Громадської студії МедіаМайдан Черкаси заявив глава організації роботодавців Черкаської області у сфері торгівлі Олег Лисак, інформують Новини.cherkasy.ua..

«Звідки у нас з'являються кіоски? Тому що стоять великі підприємства. Їх вирізають на металобрухт. Тютюнова фабрика від поборів черкаських чиновників переїхала в Кіровоградську область. А люди не ходять з простягнутою рукою, вони розвивають свій бізнес, заробляють і сплачують податки. Їм пам'ятник потрібно поставити», - заявив він.

За словами гостя в студії, причиною конфлікту влади і підприємців стало бажання влади набити власну кишеню при потуранні прокуратури.

«До влади прийшли люди, які хочуть набити кишеню. Працює справжня кіоскова мафія. Зараз кіоски знімають, щоб на їх місці поставити свої небудь продати місце дорожче. А товар з вивезених в невідомому напрямку МАФів часто розкрадають. І прокуратура це покриває», - підкреслив Олег Лисак.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору