“Він образився і сказав, що цього фракції не пробачить”, – Сергій Кудактін прокоментував заяву Батира

28 вересня 2023, 19:00

Сьогодні на 47 сесії ЧМР депутат Руслан Батир виступив з низкою звинувачень на адресу своїх однопартійців Сергія Кудактіна та Сергія Рубана. Після засідання ми попросили Сергія Кудактіна прокоментувати цей виступ.

Сергій Кудактін запевняє, що не здивований заявою колеги.

"Чесно кажучи, не здивований сьогоднішнім виступом Руслана Анатолійовича, - каже депутат. - Адже причина його претензій очевидна. На початку літа він вимагав подати рекомендації  від фракції на призначення його на посаду директора Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради. Я не підтримав його бажання, адже щиро не розумію, як у часи війни він зможе поєднувати  посаду директора департаменту з уже наявною посадою заступника комбрига в ТРО.
Він образився і прямо сказав, що він цього фракції не пробачить".

Сергій Кудактін переконаний, що внутрішньопартійні розбіжності не варто виносити на загал.

"Дуже дивним виглядає його звернення саме до керівництва "Європейської Солідарності", адже понад два роки ми чекали від нього заяви на вступ до партії, - продовжує депутат. - Звичайно, я не підтримую винесення внутрішньопартійних проблем на загал, це б'є по реноме партії. Тому вважаю такі дії пана Руслана деструктивними та таким, що шкодять партії. Хоча, він завжди наголошував про те, що він непартійний: "Партії змінюються, а я один". А зараз він демонстративно "призупиняє" членство у фракції. Але це неможливо. Шановний, треба визначатися, ти у фракції чи виходиш з неї. Саме тому я підтримую звернення пана Руслана щодо скликання загальних зборів партії й обговорення на них ситуації, що склалася. Там і подивимося, хто  щось робив, а хто лише говорив і використовував мандат в особистих цілях."

Нагадаємо, депутат Черкаської міської ради від "Європейської Солідарності" та заступник командира 118 бригади Черкаської тероборони Руслан Батир на сесії міської ради звинуватив своїх колег по фракції Сергія Кудактіна та Сергія Рубана у порушенні закону та ухиленні від мобілізації. Він зачитав звернення до керівництва партії "ЄС" та попросив, аби їх виключили зі списків.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору