Вільні демократи не прийшли на сесію

06 березня 2014, 11:11

Депутатська група «Вільних демократів» чітко висловила свою позицію стосовно обрання керівних органів Черкаської міської ради – секретаря та виконавчого комітету. Вона полягає в тому, що всі переговори стосовно кандидатур на посади мають вести відкрито і публічно. Крім того політичні сили і громадські об’єднання, які висувають кандидатури, мають відкрито зазначити з ким, на яких принципах і засадах вони планують працювати в виконавчих структурах.

Про це йдеться на сайті Партії вільних демократів.

"Позиція нашої групи була підтримана на засіданнях Народної ради м.Черкаси, яка схвалила ці принципи і визначила, що основою для формування виконавчих органів має стати Дорожня карта, в якій будуть задекларовані основні напрямки діяльності тимчасового керівництва міста до проведення позачергових виборів.

На виконання рішення Народної ради депутатська група «Вільних демократів» розробила проект Дорожньої карти і зазначила своє бачення тих завдань, які має першочергово вирішити і виконавчій комітет і більшість депутатів Черкаської міської ради. Ця Дорожня карта була розповсюджена в ЗМІ, серед депутатів та членів Народної ради. Цей проект був підписаний депутатами «Вільних демократів». Ми публічно висловили свою підтримку представнику «Батьківщини» на посаду секретаря.

До сьогодні жодна група чи фракція у Черкаській міській раді не запропонувала свого бачення Дорожньої карти. Натомість тривають кулуарні переговори щодо обрання керівних органів, малюються «шахматки» на абсолютно незрозумілих засадах.

Заявляємо, що до того часу, поки депутатські групи «Батьківщина» та «Черкащани», які висувають своїх кандидатів на керівні посади, публічно не заявлять з ким і на яких принципах вони збираються формувати керівні органи Черкаської міської ради, депутатська група «Вільних демократів» брати участь у голосування за обрання секретаря і виконавчого комітету не буде. В зв’язку з цим повідомляємо, що не будемо брати участь у пленарному засіданні сесії Черкаської міської ради 6 березня 2014 року.

Вгору