Військові подякували канівським лісівникам

27 січня 2017, 09:23

Директ Симоненко, Прокопець, Геращенко_13.12.2016

Бійці 5-ї зенітно-ракетної батареї другого дивізіону окремого Білоцерківського полку подякували канівським лісівникам за постійну підтримку військових в зоні АТО та демобілізованих.

За даними видання, вдячність за небайдужість, підтримку як моральну, так і матеріальну, підписали бійці Руслан Ковальчук (родом із с. Степанецьке Канівського району), Віктор Толмачов (із с. Пекарі, що на Канівщині), а також командир батальйону, командир дивізії та командир відділу забезпечення полку.

Подяку директору держлісгоспу Едуарду Симоненку передав голова Канівської районної ради Сергій Геращенко.

Крім того, Сергій Валентинович відзначив, що Канівський лісгосп завжди активно долучається до акцій районного масштабу, що проводяться на підтримку наших воїнів не лише в зоні бойових дій, а й тих, хто повернувся зі Сходу України, виконавши святий обов’язок перед Батьківщиною.

Приміром, нещодавно наші земляки – воїни АТО Руслан Ковальчук та Віктор Толмачов звернулися до канівських волонтерів із проханням допомогти у придбанні зимових бушлатів і теплих речей.

Почувши проблему, Едуард Симоненко відразу ж відгукнувся на прохання і таким чином, завдяки спільним зусиллям небайдужих людей, наші воїни одержали три комплекти зимового одягу.

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Поділитись

Коментарі

Вгору