Військові командири визнали проблеми, на які вказали черкаські волонтери

06 червня 2016, 20:18
Фото: Facebook / Центр допомоги армії

Фото: Facebook / Центр допомоги армії

Нещодавно волонтери написали повідомлення у соціальній мережі про те, що бійці 53-ї і 10-ї бригад перебувають у скруті та потребують навіть хліба та води. Цю інформацію одразу підхопили журналісти, після чого спохватилося вже і командування.

Про це пише на сторінці у Facebook волонтерка Центру допомоги армії Іванна Дубова, інформує vikka.ua.

"Журналісти різних видань нас підтримали і розповсюдили інформацію про потреби бійців. Після цього ми отримали дзвінок від заступника командира частини по тиловому забезпеченню 53-ї бригади. Він сказав, що на сьогодні вже довезли продукти та забезпечили хлопців водою. За кілька годин зателефонував і заступник по тилу 10-ї бригади, повідомивши, що до хлопців доставлено продукти на 10 днів. Він також наголосив: якщо ще виникатимуть проблемні питання по забезпеченню, одразу телефонувати йому і він буде розбиратись", – повідомляє волонтерка.

У зв’язку з таким оперативним реагуванням волонтери відзначають маленьку перемогу.

"Ми зробили висновки, що українська армія потроху змінюється на краще, що командири реагують на такі публікації і звернення волонтерів, що вони дослуховуються до наших слів, що дійсно забезпечення продуктами на достатньому рівні, якщо десь щось не завозять, то це десь недопрацювання командирів середньої ланки", – додає Іванна Дубова.

Коментарі

Вгору