Відзавтра в Україні посилять карантинні обмеження під час міжобласних перевезень

20 жовтня 2021, 14:00

фото тематичне

Уже відзавтра, 21 жовтня, в областях, де встановлений “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки буде посилено карантинні заходи, що стосуються міжобласних перевезень. Черкащина на сьогодні належить до “помаранчевого" рівня епіднебезпеки.

Про це повідомила заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.

Зокрема, міжобласні регулярні та нерегулярні перевезення автомобільним транспортом на автобусних маршрутах, авіаційним та залізничним транспортом здійснюватимуться лише за умови, якщо у всіх водіїв, екіпажу та пасажирів буде один із таких документів:

  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
  • документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини;
  • міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях;
  • негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до дня поїздки; негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від коронавірусу, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака та пасажирів зазначених документів несе перевізник. Не мати відповідних документів можуть лише особи, віком до 18 років.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору