Відзавтра підвищать тарифи на електроенергію для населення

31 травня 2023, 10:38

З 1 червня в Україні підвищать ціни на електроенергію для населення, оскільки не вистачає коштів на відновлення інфраструктури після атак росії, повідомляє РБК Україна з посиланням на джерела.

За даними медіа, міністр енергетики Герман Галущенко в терміновому порядку вніс на розгляд Кабміну постанову про підвищення тарифу на електроенергію для населення.

Повідомляється, що постанову вже схвалили, а новий тариф становитиме 2,64 гривень/кВт-год.

«Міністр аргументував необхідність перегляду тарифу тим, що державі потрібні кошти на відновлення енергетичної інфраструктури після обстрілів російських окупантів», – йдеться у повідомленні.

Водночас, НКРЕКП просила запровадити вищий тариф – 2,88 гривень/кВт-год.

Наразі тариф для споживачів, які використовують до 250 кВт-год на місяць, становить 1,44 грн/кВт-год, а споживачі, що використовують понад 250 кВт-год, сплачують 1,68 грн/кВт-год.

"Якщо взяти дво- або трикімнатну квартиру, то мова буде йти – від 150 до 250 гривень додаткових витрат", – сказав директор Центру дослідження енергетики Олександр Харченко, пише ТСН.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Міністр :

відкрито лобірує приватне підриємство ахметова дтек і це під час війни,а якже заява нашого президента не підвищувати ціни в тому числі на електрику,виходить брехав.

Вгору