Відтепер звернутися до землевпорядної служби Черкащини можна в електронній формі

26 вересня 2015, 07:30

9607737a6e0c0124174b2cd427a9ba37_L

Віднині легко й доступно можна з’ясувати своє земельне питання, зайшовши на сайт відомства Держгеокадастру в рубрику «Електронне звернення начальнику». Це значно збереже час і кошти людей, які б вони витратили для поїздки в Головне управління, а особливо з віддалених районів. Про запроваджену нову послугу розповіли в Головному управлінні  Держгеокадастру в Черкаській області, інформує Черкаська ОДА.

У письмовому зверненні треба зазначити прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викласти суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Таке звернення заявник має підтвердити підписом. В електронному зверненні також необхідно зазначати електронну поштову адресу, на яку заявнику у подальшому надішлють відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

− Знаючи актуальність земельних питань сьогодні, ми намагаємося оптимізувати роботу обласного Держгеокадастру, – зазначив в. о. начальника Головного управління  Держгеокадастру у Черкаській області Азер Мірзоєв. – Тож, щоб не створювати черг до фахівців нашої служби й одночасно проконсультувати всіх охочих, запровадили онлайн-послугу «Електронне звернення начальнику». Сподіваюся, цією новинкою  активно користуватимуться громадяни й пересвідчаться у відкритості й прозорості нашої роботи».

Коментарі

Вгору