Відсьогодні Золотоноша у “червоній зоні”: що змінилось для містян

26 жовтня 2020, 20:05

фото тематичне

Від сьогодні, 26 жовтня, через збільшення захворюваності на COVID-19 Золотоноша та Монастирищенський район у Черкаській області перебувають у «червоній» карантинній зоні. Крім того, Канів, Сміла та Смілянський район залишилися у цій же зоні. Нове епідемічне зонування було встановлено на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 23 жовтня.

Про це інформує "Золотоноша.сіті"

У зв’язку з цим 24 жовтня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Золотоніського міськвиконкому. На зібранні йшлося про стан епідемічної ситуації у Золотоноші, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, та забезпечення виконання протиепідемічних заходів відповідно до «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

На основі інформації завідувача Золотоніського лабораторного відділення ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» Лідії Скиби та міського голови Віталія Войцехівського, члени комісії ухвалили рішення: з 26 жовтня на території міста діятимуть обмеження відповідно до протоколу від 23 жовтня Державної комісії заборон.

А саме заборонено:

  • відвідувати заклади освіти. Виняток складає для вихованців спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів, але за умови дотримання у закладах санітарних та протиепідемічних заходів;
  • приватні підприємці не надаватимуть послуг у сфері культури та торговельно-розважальних центрах;
  • діятиме заборона на отримання соціальних та реабілітаційних послуг особами, котрі перебувають у складних життєвих обставинах.

Додаткові обмеження:

  • заклади громадського харчування не працюватимуть з 20 до 7 години. Виняток - для надання послуг із здійснення адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

За словами начальника відділу з надзвичайних ситуацій Золотоніського міськвиконкому Олексія Лущі, керуючись протоколом Державної комісії, де заборони та обмеження зазначені з прив’язкою до областей і міст, громадський транспорт у Золотоноші перевозитиме пасажирів у звичайному режимі.Також не буде обмежень у роботі торговельних точок. Дошкільні заклади міста теж працюватимуть за штатним графіком

Варто також зазначити, що у «помаранчевій зоні» так і залишилися міста: Черкаси, Ватутіне та Умань, Городищенський, Драбівський, Жашківський, Звенигородський, Золотоніський, Кам'янський, Канівський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, Лисянський, Маньківський, Тальнівський, Уманський, Христинівський, Черкаський, Чигиринський, Чорнобаївський та Шполянський райони Черкаської області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору