Відсьогодні білети на міжміські та приміські автобуси Канева продаватимуть самі водії

01 березня 2017, 20:23

Відсьогодні квитки на міжміські та приміські автобуси Канева будуть реалізовуватись безпосередньо їх водіями, інформує «Kanos».

Відповідне рішення було прийнято підприємством-перевізником і викликане тим, що комунальне підприємство «Авто-ріка» неодноразово порушувало умови договору та схему розрахунку за поточні та борги попередніх періодів, про що перевізник неодноразово повідомляв міську владу.

А, тому, на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету міський голова Ігор Ренькас повідомив, що вже зранку водії почали реалізовувати квитки безпосередньо у маршрутці, не користуючись послугами «Авто-ріки».

«Жоден пасажир сьогодні не був обілечений через касу. Директор «Авто-ріки» надав нам доповідні стосовно цього факту. Зараз я пишу листи у службу безпеки, поліцію, трансінспекцію. Перевізником було прийняте відповідне рішення, про що він вчора нас письмово повідомив. У відповідь ми надіслали їм заперечення», - констатував міський голова.

Водночас директор транспортного підприємства «М+М» Євген Маланчев раніше озвучував, що вже направив 17 письмових претензій стосовно роботи «Авто-ріки» та порушень умов договору з боку підприємства.

Коментарі

Вгору