Відрізок автодороги Н-01 Київ–Знам’янка від Сміли до Кам’янки допоможуть ремонтувати місцеві громади

07 липня 2017, 15:32

Сільські ради Смілянського та Кам’янського районів долучаться до співфінансування ремонту відрізку дороги Н-01 Київ – Знам’янка від Сміли до Кам’янки. Такий варіант виділення коштів на відновлення автошляху погодили очільники Смілянського та Кам’янського районів та представники Сміли та Кам’янки під час зустрічі із заступником голови Черкаської ОДА Ярославом Березанем. Про це повідомляє прес-служба САД із посиланням на Черкаську ОДА.

Загальна вартість робіт на цьому відрізку дороги державного значення сягає понад 73 млн грн. При цьому свою частку фінансування мають спрямувати з місцевих кошторисів і райони Черкащини.

– Черкащина має всі шанси цьогоріч відремонтувати однин з найпроблемніших відрізків дороги державного значення Київ – Знам’янка, – зауважив Ярослав Березань. – А саме частину автошляху зі Сміли до Кам’янки. З Державного бюджету кошти виділили. Нам же треба подбати про кошти на співфінансування. Вважаю, що сільські та селищні ради також можуть долучитися до цього процесу. Адже фінансова децентралізація вже додала надходжень саме у скарбниці сіл. Керівники Кам’янського та Смілянського району, а також міст також дадуть свою частку коштів зі своїх бюджетів. Зрештою, ми всі користуватимемося нашими дорогами. Тож кожен з нас зацікавлений у їхньому якісному ремонті.

 

Коментарі

Вгору