Відпочинок – ціною в життя. В Умані біля нічного клубу вбили людину

11 червня 2016, 13:24

0QClhkq0V-Y

Уманчанина Дениса Зеленюка жорстоко побили прямо біля дверей нічного клубу і залишили стікати кровю….  На допомогу могла б прийти охорона закладу, якби вона сама не була причетна до вбивства, пише "Вечірня Умань".

Денис пішов відпочивати з друзями до нічного клубу, навіть не підозрюючи, що більше він додому не повернеться. Кілька спожитих келехів алкоголю, хлопцю далися в знаки, і близько 4 ранку, коли нічний клуб закінчив свою роботу,  4 працівники закладу чекали на автомобіль, який зазвичай розвозив їх по домівкам.

Як розповів один із працівників закладу, в той момент до них підійшов Денис, і почав втручатися в їхню розмову, його намагались вгамувати, але спроби були марними,  - між хлопцями швидко розгорівся конфлікт, який переріс у бійку. Саме цієї миті до закладу під’їхав водій, щоб забрати персонал, але пристрасті продовжували набирати обертів.

Один вбивав а інші спостерігали

34-річний чоловік вийшов до Дениса, та попросив його заспокоїтись і йти своєю дорогою,  та хлопець слів водія не почув…  Поки персонал сідав до автомобіля, водій з усієї сили вдарив Дениса в живіт, після цього проволік за ногу по асфальту, і наніс контрольний удар в голову.

Хлопець ще  дихав коли його залишили біля нічного закладу. Персонал перевірив пульс, сів в автомобіль, та зник з місця злочину.  Жоден з них не викликав швидку допомогу аби врятувати життя Дениса.

Якби не поїхала з Умані Денис залишився б живим

Той вечір вони мали провести разом, але його дівчина надумала поїхати в село. Коли Мар’яна востаннє розмовляла з Денисом, він нічого не сказав про те, що збирається йти в нічний клуб: «Не хвилюйся, я вип’ю з друзями пива і додому,» - остання репліка, яку дівчина пролунала з уст Дениса, у вечір перед  вбивством.

«Ранок… Телефонний дзвінок від нашого спільного з Денисом знайомого, у трубку я пролунала лише одне речення: «Привіт, Денис дома?», - відповіла, що не знаю, адже була на той час за містом. Ця розмова мене стривожила, і я почала телефонувати коханому…. Після кількох гудків, телефон підняв незнайомий голос, я попросила покликати Дениса. А голос по той бік слухавки відповів… «Його вбили…».

У мене шок! Я одразу визвала таксі і прихала в Умань. Дениса побачила вже в морзі, геть побитого, - найбільш постраждало обличчя,» - зі страхом згадує Мар’яна.

Як повідомили працівники моргу, смерть настала внаслідок внутрішньої кровотечі, після удару в голову тупим предметом.

Убивцю впіймали камери спостереження

Затримати вбивцю по гарячим слідам поліції допомогли камери спостереження. Буквально за годинубуло встановлено всіх учасників та очевидців скоєного злочину. Як повідомила речник Уманської поліції Леся Усенко: «Зловмисника затримано в порядку статті 208 КПК України, оголошено про підозру. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу. Тривають слідчі дії.»

 

Коментарі

Вгору