Відомий письменник з Черкащини презентує у Львові найочікуванішу книгу вересня

12 серпня 2019, 23:02

Відомий письменник з Черкащини презентує найочікуванішу книгу вересня

До Форуму видавців у Львові, який цьогоріч проходитиме з 18 по 22 вересня, побачить світ нова книжка знаменитого письменника родом з Черкащини Василя Шкляра – “Характерник”. 

Про це повідомляє “Козацький край” з посиланням на інформацію видавництва “Клуб сімейного дозвілля”.

“У другій половині ХVІІ століття в Запорозькій Січі сталася неймовірна подія, яку зафіксовано в архівах тодішньої Московії і яку не оминув увагою жоден доскіпливий хроніст Козаччини. Та особливого чару ця пригода набуває під пером письменника, що на основі документальних джерел творить яскраву історичну реальність з життя “лицарів списа і шаблі”…

Кошовий Сірко, кинувши виклик самому цареві, розпочинає велику, вкрай небезпечну гру з Москвою. І треба зробити неможливе, аби в цьому поєдинку зберегти козацьку честь і гідність матері Січі. Хто просуне голову в пащу скаженого звіра?”, – йдеться у інтригуючому повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомий черкащанин розповів цікаві факти про фільм “Чорний ворон”

Незабаром на екранах усіх кінотеатрів України прем’єра повнометражного фільму студії “1+1 production” “Чорний Ворон”, за романом однойменного бестселлера відомого українського письменника Василя Шкляра, повідомляє "Варта".

Історія про одну з найдраматичніших і найбільш замовчуваних сторінок української історії — запеклу боротьбу українських повстанців проти окупаційної комуністичної влади в 1920-х роках, вже після окупації УНР, у Холодному Ярі.

Коментарі

Вгору