У мене була спеціальна дієта, – відомий телеведучий з Черкащини розповів, як схуд на вісім кілограмів (відео)

17 вересня 2018, 21:49

У мене була спеціальна дієта, - відомий телеведучий з Черкащини розповів, як схуд на вісім кілограмів (відео)

Відомий телеведучий з Черкащини Володимир Остапчук з’явився на показі в червоних штанах і розповів, як йому вдалося не набрати зайву вагу впродовж зйомок "Короля десертів". Володимир сам вміє смачно готувати, і навіть для власної доньки робить панкейки. Про це йдеться у сюжеті програми "Світське життя".

- Як тобі вдалося не набрати вагу упродовж зйомок?

- Іноді я відчував себе, ніби прийняв "обед безбрачия". Тебе оточують суцільні спокуси. Якщо порахувати, то за один день зйомок кондитери робили до 60 кілограмів солодкого. Однак, я справді схуд на 8 кілограмів за місяць. В мене була спеціальна дієта і я вирішив, що маю виглядати добре. У мене було прописане спеціальне меню на 2200 калорій, у мене було п'ятиразова харчування і я жодного разу за місяць не доторкнувся до солодкого.

- А щось хотілося особливо скуштувати?

- Мені дуже хотілося скуштувати французький торт "Крокембуш", який складається із тістечок. У мене брат живе у Франції, коли ми до нього їздили на весілля, то це традиційний торт. А інший торт у вигляді спокусливої української зірки шоу-бізнесу, проте не можу зараз сказати, хто це. Можу сказати, що це така зваблива жінка. У повний зріст це було 65 кілограмів суцільного крему і солодощів. Хотілося скуштувати деякі частини тіла.

- Ти сам вмієш готувати і для доньки робиш панкейки?

- Так, я роблю суфле і навчився робити фандани. Наступний в мене еклер. Виявляється його не важко зробити. І ось один із суддів нашого проекту француз, який за 3 дні навчив мене цьому рецепту. Треба правильно вирахувати кількість крему.

Вгору