Відомий шоумен із Черкас відгуляв у Одесі холостяцьку вечірку (фото, відео)

02 серпня 2017, 23:35

Ведучий "Євробачення-2017", учасник проекту "Танці з зірками" Олександр Скічко, який у червні оголосив про заручини із власницею готелю Fairmont, відгуляв парубоцьку вечірку. Разом з найближчими друзями, серед яких були й колеги-ведучі Тимур Мірошниченко та Ігор Френкель, Скічко вирушив до Одеси. Там хлопці відривалися по повній: танцювали біля басейну, випивали, дуркували, а потім вирушили до нічного клубу. Про це з посиланням на"Viva"  повідомляє "ВІККА".

За словами Олександра, його компанія складалася з сімох хлопців, які вже давно знають один одного. Завдяки цьому вечірка відбулася у невимушеній атмосфері.

- Більше того, шестеро з них – ведучі, тому можна сказати, що у нас був великий корпоратив. У перший день прочесали всю Одесу: пляж, місцеві бари, караоке, завершальним етапом став нічний клуб, де і зустріли світанок, – поділився Скічко.

Ведучий додав, що у той день ліг спати о 9 ранку.

- Поспав всього три години і щасливий, як слон, з легким алкогольним залишком пішов купувати воду. Потім ми пішли на пляж і там вже відсипалися, – розповів Олександр.

Коментарі

Вгору