Відомий байкер заради бійців АТО переклав всі свої пісні з російської на українську мову

24 листопада 2014, 23:30

1506940_738919672857414_1061520792389517145_n

Відомий байкер та рокер Олег Універсал за місяць переклав майже всі свої пісні на українську мову. Він відмовився від поїздок до Росії та організовує разом зі іншими артистами благодійний рок-концерт в Умані. В ньому візьмуть участь гурт «Схід Сонця» та казкар Сашко Лірник. А молода художниця Одарка Дьома-Пісна проведе міні-виставку картин. Всі виручені кошти благодійники віддадуть на лікування бійцям АТО, інформує Вечірня Умань.

Олег Універсал одночасно грає на 10-ти музичних інструментах одночасно – замінивши повноцінний рок-гурт з чотирьох чоловік.Його музику слухають і в Україні, і в Росії.Більшість його пісень написані російською мовою. Проте через останні події на Сході України, він буквально за місяць їх переклав на українську. Каже, що тепер буде творити лише на рідній йому мові.

- Напружена політична ситуація у наші країні, звичайно, тим чи іншим чином вплинула на кожного громадянина України. І я є не виключенням. Думаю, що люди мистецтва, як патріоти своєї Батьківщини, повинні бути тією рушійною силою, яка виступає за взаєморозуміння і взаємоповагу між народами, - говорить Олег Універсал. – Україна – це моя Батьківщина. І мені не байдуже, що добрий, щедрий, гостинний український народ сьогодні повинен боротися із тероризмом. Тому разом із митцями Умані ми організовуємо благодійний концерт, а всі виручені кошти від нього віддамо на лікування бійцям АТО.

У концерті також буде брати участь гурт «Схід Сонця». Разом із Олегом Універсалом вони підготували для уманчан українську рок-н-рольну програму.

Молода художниця Одарка Дьома-Пісна, яка виставляється і на Мистецькому Арсеналі, і в Одесі, проведе власну міні-виставку. Одна з картин буде продана на аукціоні, кошти з якої також підуть на допомогу людям, які постраждали в АТО.

Концерт відбуватиметься 27 листопада з 19:00 до 20:40 год. 
Умань, Міський Будинок Культури
Акредитація для преси за телефоном: +38067 391 83 93 або e-mail: [email protected]

Поділитись

Коментарі

Вгору