Відомий телеведучий з Черкащини запустив флешмоб #мандруйукраїною (відео)

09 листопада 2018, 23:09

Відомий телеведучий з Черкащини запустив флешмоб #мандруйукраїною (відео)

У четвер, 8 листопада, відомий телеведучий з Черкащини Володимир Остапчук завітав до студії «Сніданку з 1+1», де розповів про особливості нового сезону проекту та поділився враженнями від інспекцій. 

- Коли їздиш маленькими містами, ти відкриваєш для себе Україну. У нас дуже добрі люди і такий колорит, який варто показати всім, — розповів ведучий. 

Інспектор додав, що у нас дуже недооцінений внутрішній туризм. Українці прагнуть швидше відвідати Туреччину чи Європу, а дарма.

- Я для себе відкрив і водоспади, і українські  «Мальдіви», і українське «Мертве море», — поділився Володимир Остапчук.

Ведучий проекту запустив флешмоб#мандруйукраїною. 

- Я впевнений, що є багато місць, які варто побачити, і ми їх не знаємо. Тому, публікуйте в Instagram під хештегом #мандруйукраїною фото з незвичних мальовничих куточків нашої країни», — закликав Володимир. Найкрасивіші знімки щотижня будуть показувати в ефірі «Сніданку з 1+1», а їхні автори отримають приємні подарунки.

Зазначимо, що вже у вівторок, 13 листопада, на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра нового сезону «Інспектор. Міста» з Володимиром Остапчуком. Глядачі побачать перевірки шести невеликих міст: Скадовська, Калуша, Заліщиків, Вінниці, Мукачева і Кропивницького. Інспектор шукав «гордість», «ганьбу», прихований потенціал та розслідував резонансні справи.

За словами ведучого, деякі з цих шести населених пунктів мають достатньо ресурсів, аби стати туристичними осередками міжнародного рівня.

За інформацією прес-служби телеканалу «1+1»

Вгору