Відомого черкащанина нагородили відзнакою «За заслуги перед містом»

10 листопада 2017, 11:11

Відомого черкаського діяча та журналіста Василя Страшевича на сьогоднішній сесії міської ради нагородили знаком «За заслуги перед містом Черкаси» І ступеня. Відзнаку йому вручив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Таким чином Василя Страшевича відзначили за його багаторічну спортивну, журналістську, краєзнавчо-дослідницьку та письменницьку діяльність, значний особистий внесок у розвиток спортивної галузі міста. Він також є автором 25 книжок та численних архітектурно-краєзнавчих розвідок про історичне минуле і сьогодення Черкас

- Дозвольте передати щиру подяку всім організаціям, які висунули мене на цю нагороду, а також владним структурам які погодили її. Буду й далі продовжувати працювати, - сказав Василь Страшевич. - За останній період своїми роботами я показав черкащанам, які надбання у нас були і які ще будуть.

Також він звернувся до всіх присутніх з проханням шанобливого ставлення до давніх будівель у Черкасах.

- Я звертаюся до всіх, щоб ви шанували наші старі будівлі, які ще ошатні і красиві та милують око. Щоб наші нащадки бачили, як ми жили і ці будівлі ми повинні зберегти, - зазначив черкаський діяч.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору