Відомі черкасці перевтілились у казкових героїв, щоб заохотити дітей до читання (фото)

03 квітня 2014, 13:25

У Черкасах стартувала соціальна виставка плакатів, спрямованих на популяризацію читання. Захід приурочений до Міжнародного дня дитячої книги, який у всьому світі відзначають у день народження найголовнішого казкаря – Ганса Крістіана Андерсена – 2 квітня.

Аби показати, що читання – це цікаве заняття, яке всебічно розвиває особистість Молодіжний ресурсний центр запросив відомих, креативних, успішних черкасців, аби ті перевтілилися в героя улюбленої дитячої книжки. Тим самим нагадавши усім, що читання виховує різносторонню особистість.

- Казки долають кордони і не лише міжкультурні, а й вікові. Перечитуючи казки для цього проекту, я зрозумів, яка мудрість прихована у дитячих творах. Які часом абсолютно недитячі проблеми описує той чи інший автор. Тому, вкотре переконався, що є твори, до які з насолодою перечитуєш у будь-якому віці: чи то 9 років, чи – 29, - зауважувив директор Молодіжного ресурсного центру Віктор Велівченко.

Молодіжний ресурсний центр дякує усім учасникам, які взяли участь у проекті. І запрошує усіх подивитися у яких казкових персонажів перетворилися 14успішних особистостей. Виставка триватиме протягом місяця у ТРЦ «Любава» .

Фото – Олександр Якимович, дизайн – РГ «Меджик дизайн», друк – «Мистецька Брама Україна».

За інформацією Молодіжного ресурсного центру

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору