Відома психологиня з Черкас розповіла, як полюбити себе і стати щасливим

26 листопада 2019, 23:01

Психолог із Черкас Наталія Холоденко дала сім корисних порад, як стати щасливим. Про це повідомляє "Сьогодні".

Корисна їжа

Корисна і здорова їжа – перший секрет щастя від тренера щодо здорового способу життя Юрія Журавського, який є одним зі спікерів майстер-класу Наталії Холоденко. А тому, якщо ви хочете завжди виглядати вродливою і відчувати себе в тонусі, важливо дотримуватися невеликих рекомендацій.

Їсти потрібно тричі на день. При цьому востаннє – не пізніше, ніж за чотири години до сну. Юрій Журавський рекомендує також стежити не тільки за правильним харчуванням, а й за режимом дня.

Займіться спортом

При цьому важливо розуміти, що тренування може бути досить легким процесом і зовсім не витратним. Наприклад, замість гантелей можна використовувати звичайні пляшки з водою. Наталя і сама свого часу позбулася від зайвих кілограмів завдяки правильному харчуванню та спорту.

Фотографуйте себе

Дуже важливо, навіть якщо ви робите селфі вдома на телефон, робити їх для того, щоб шукати інший стан себе, інший вираз обличчя, інші пози. Для цього необхідно мати готові фотографії з журналів чи інтернету, які вам подобаються, і намагатися це повторити у позі, міміці, в якомусь посиланні. Таким чином відбувається посилення впевненості в собі.

За словами Холоденко, це безпосередньо впливає на те, як ти себе позиціюєш на світлині.

Правильний відпочинок

Холоденко радить не тільки не втрачати даремно свого часу, але при цьому і вміти правильно відпочивати. За словами психолога, це може бути півгодини, може бути годину, але чимало жінок соромляться навіть на очах своїх близьких свідомо відпочивати.

"Тому що це ніби по-панськи. Ти постійно маєш приносити користь. І ось я хочу сказати, що жінка – вона не повинна бути тільки корисною. Вона має бути взагалі просто для краси. Не всі предмети в нашій оселі для користі, деякі тільки для естетики", – пояснила психолог.

Навчіться приймати подарунки

Ще одне важливе правило для жінок, які прагнуть відчувати себе щасливими – навчіться приймати подарунки. Просто подарунки – це особливий магічний стан для жінки, який необхідний для неї.

"Треба купити додому вазочку для однієї квітки. Тому що якщо чоловік не дарує квіти, він так сприймає, що букети – це на свято. Але ж можна й одну квітку. Ви туди кілька разів поставите просто якусь гвоздику, і потім він вже сам помітить, що ваза порожня, і це теж буде такий стимул. Тобто мені здається, що треба більше приймати якісь речі, які ти хочеш, через гру", – пояснила Холоденко.

Виходьте із зони комфорту

Якщо ви хочете жити інакше, ніколи не бійтеся виходити із зони комфорту. А для цього – починайте ранок із незвичних для себе речей. Психолог каже, що взагалі всі люди повинні робити якісь дивні вчинки. Те, що їх просто зрушує від звичного способу життя.

"Я нещодавно була на навчанні у одного американського психіатра, який займається дослідженнями функцій мозку, і він говорить, якщо ти хочеш іншого життя, твій ранок має стати іншим. Це дійсно працює, я це практикую", – зазначає психолог.

Просіть про допомогу

Ніколи не бійтеся просити інших про допомогу. Адже звичка "я сама" призводить до передчасної психологічної старості і вже втрачається цей стан дівчинки. "Тому мені здається, що чим старша дівчина, тим більше вона має в собі знаходити цей стан принцеси, яка може собі дозволити відпочинок, може натякнути на подарунок, може попросити про допомогу, визнати, що я можу пересунути ту шафу, але я не хочу цього робити сама", – підсумувала Холоденко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору