Відома психологиня з Черкас дала поради, як трансформувати своє життя

02 листопада 2019, 23:03

Щоб перетворити своє життя на краще, спочатку потрібно пофантазувати, порадила Наталія Холоденко, пише "Главред".

Якщо людина хоче, щоб в її житті були реальні трансформації, то спочатку перетворення повинні відбутися в її фантазії, а потім на поведінковому й тілесному рівні.

Якщо людина ніяковіє і хоче сховатися, коли нею захоплюються, коли її хвалять і коли дарують щось значуще - значить, вона не готова приймати більше хорошого у своє життя, поділилася психолог, кандидат філософських наук Наталія Холоденко.

Експерт додала, що людині потрібно фантазувати про бажане - тренувати свою психіку, як м'язи.

- Уяви, що у тебе стільки романтичних хвилюючих переживань, скільки ти хочеш. Що ти слухаєш найнеймовірніші компліменти, тебе обіймає приємна тобі людина, - порадила Холоденко.

Психолог підкреслила, що потрібно насичуватися відчуттями, а коли здасться, що вже нафантазувати максимум, "картинку" потрібно накрутити в кращу сторону ще на 10%, а потім - ще на стільки ж.

Експерт зазначила, що варто фантазувати в групі, оскільки необхідно не соромитися своїх бажань та промовляти їх.

- … Сідайте в коло 2-5 подруг і по черзі розповідайте свої мрії … Дій так впевнено, наче за це заплатять сотні тисяч доларів - не бійся бути відвертою, ти працюєш для себе …, - підкреслила кандидат наук.

Поділитись

Коментарі

Черкащанка сказав:

Яка маячня…Вона ЦЕ практикувала і були позитивні результати? Є безліч книг американських психологів, які радять подібні практики, але жодна не підтверджена позитивним результатом. Зате за кожний сеанс такої “терапії” можна жити безбідно цілий місяць!

Вгору