Відома мандрівниця розкриє черкащанкам секрети бюджетних подорожей

13 вересня 2016, 22:00

1

Відома мандрівниця, а також музикант, мультиінструменталіст, етнограф – Аліса Василькова завітає до Черкас аби поділитись власним досвідом бюджетного туризму. Окрім цього дівчина влаштує концерт, на якому усі охочі матимуть можливість наолодитись музикою народів світу на незвичайних інструментах.

Дівчина відвідала більше тридцяти країн світу. Вона є постійною учасницею етнофестивалів. Під час подорожей Аліса знайомиться із культурою та традиціями народів світу, а також вивчає музику та музичні інструменти.

2

Сімнадцятого вересня Аліса проведе майстер-клас у Черкасах на тему «Бюджетні подорожі». Вона поділиться власним досвідом, розповість про свої мандри, а також надасть корисну та практичну інформацію:

– як подорожувати без путівок

– на чому можна заощаджувати

– де винайняти дешеве житло та багато іншого.

А також на всіх присутніх чекає розповідь про традиційну музику Ірану, Індії, Туреччини, Кавказу від людини, яка упродовж п’яти років вивчала культуру та етнографію цих країн.

3

У живому виконанні прозвучать мелодії таких рідкісних інструментів як: індійський сітар, турецький саз, індійську флейту Бансури, африканську калімбу. Це унікальна можливість послухати всі інструменти на одному концерті у виконанні Аліси Василькової.

4

 

Захід відбудеться 17 вереснія о 18.00 у чайному домі «Тін Лун» за адресою: вул. Рози Люксембург, 38 детальна інформація за посиланям https://www.facebook.com/events/1764990167090532/?active_tab=posts

Поділитись

Коментарі

Вгору