Пожежа в підвалі залишила черкащан на кілька днів без світла

13 вересня 2016, 22:57

світло

Жителі багатоповерхівки № 37 по вул. Кривалівській (колишня Паризької комуни, – ред.) уже другий день живуть без "блага цивілізації" –електропостачання. Світло в людей зникло вчора близько шостої години вечора.

Зі скаргою на відсутність електропостачання звернулася мешканка висотки Марина, пише Інфоміст.

Причиною відсутності світла стала пожежа, яка спалахнула вчора у підвалі будинку. Про це повідомив голова асоціації ЖБК та ОСББ "На варті" Володимир Друмашко, який зараз допомагає мешканцям у питанні створення ОСББ.

– Раніше цей гуртожиток був відомчим, яким опікувався хімреактив. 22 серпня будинок лише став по документах ОСББ. Навіть жодних документів поки що не віддали. Рятувальники називають дві ймовірні причини пожежі: загорілась проводка або загорівся мотлох, тому що підвал справді був захаращений. Від нагріву температури пожежа перекинулася на електричні комунікації і спричинила велику шкоду, – говорить Друмашко.

Загалом у будинку 167 квартир. За попередніми даними, є шанс, що "врятувались" комунікації лише одного під’їзду. Загалом купівля і монтування нових комунікацій затягне орієнтовно на 20-30 тисяч гривень. Володимир Друмашко сподівається, що з частиною коштів підсобить мерія.

– По суті пожежа сталася через безгосподарче ставлення тих, хто обслуговував будинок. У них було щось типу ЖЕКу. І оцей безлад – результат їхньої бездіяльності, – переконаний активіст. – Зараз уже спрацювало правління нового ОСББ, було ухвалено рішення збирати з людей гроші на рахунок ОСББ, терміново це питання буде вирішуватись. Але оскільки відбуватиметься оновлення електропроводки – це, по суті, є заходами енергозаощадження. Тож ми сподіваємось, що отримаємо підтримку від влади по програмі співфінансування ОСББ.

За найоптимістичнішими прогнозами, роботи з оновлення мережі почнуться завтра. До цього часу мешканцям доведеться жити в темряві.

– Дива не буває – ніхто паличкою не махне й світло не з’явиться. Без грошей ніхто нічого не буде робити, – констатує Володимир Друмашко.

Поділитись

Коментарі

Вгору