Відома художниця презентувала в Умані ювілейну виставку (фото)

24 грудня 2017, 20:43

17 грудня в Умані пройшла ювілейна виставка художниці Наталії Семененко під назвою «Ти є світло для світу». Захід був присвячений 5-ти річчю творчої діяльності відомої умачанки, пише 04744.info.

Не маючи художньої освіти, у 49 років Наталія Семененко відчула, що може творити. Загалом художниця намалювала понад півтисячі картин. Половина з них знаходиться у приватних колекціях українців та за кордоном.

За словами Тетяни, продавця картин Наталії Семененко, художниця дуже багато подорожує по світу і черпає своє натхнення у мандрах.

«Відвідавши піраміди майя, Наталія написала першу картину. Коли вона повернулася додому, у неї з’явилося натхнення. І у своїх картинах вона передає все те, що бачить, подорожуючи по світу. Відвідувачі ювілейної виставки художниці були у захваті від побаченого», — сказала Тетяна у коментарі для «04744.info».

За 2016 рік Наталія Семененко намалювала 66 картин. У 2015 році було написано понад 100 картин. На даний момент у виставковому залі знаходиться 200 картин на різні тематики.

Ознайомитися із творчістю Наталії Семененко може кожен охочий — виставка-продаж працює у постійному режимі на третьому поверсі торгівельного центру за адресою вулиця Тищика, 25 (колишня «ФОРА»).

Вгору