Відома черкащанка поділилася ексклюзивними подробицями свого спортивного та особистого життя (фото)

08 березня 2016, 16:39

sDpkI109q2c-510x340

Відома черкаська фітнесистка, тренер по кроссфіту, заслужений майстер спорту з бодібілдингу Оксана Оробець поділилася ексклюзивними подробицями своєї спортивної і тренерської діяльністі. А також дала поради для дівчат і жінок, які вирішили зайнятися фітнесом і Crossfit, інформує prettylook.com.ua.

Розкажіть, як ви почали займатися спортом, Crossfit зокрема?

У спорті я з дитинства. 3,5 роки тому я випадково потрапила на турнір по Кроссфіту, не знаючи, що це взагалі за спорт такий, не розуміючи, що і як робиться, в чому суть змагань. Але мені дуже сподобалася атмосфера, в якій проходили змагання. Стало цікаво самій спробувати.

Чому вибрали для себе фітнес і Crossfit?

У категорії фітнес я змагаюся з 13 років. Все почалося з моєї мами, Антоніни Оробець Заслуженого тренера України і старшого тренера національної дитячої збірної з фітнесу, вона перша в Україні почала розвивати дитячий фітнес і зараз її учні не тільки виступають на світових аренах, але й є чемпіонами і призерами чемпіонатів світу та Європи. У фітнесі мене завжди приваблювало, що це непросто конкурс краси, з виходом в купальниках на сцену, а те, що ти будуєш своє тіло, а потім ще й демонструєш, що ти можеш в довільній програмі, яка включає в себе симбіоз гімнастики і танцювального шоу.

Кроссфіт мене підкорив своєю різнобічністю, "не на що не схожістю», складністю і в той же час доступністю, об'єктивністю в оцінці виконаної роботи, і результативністю в досягненні всебічної фізичної підготовленості. А ще саме завдяки цим тренуванням до мене прийшло розуміння слова - атлет і яким він повинен бути.

OTJWiBHOtqE-510x510

Наразі ви зробили свій вибір на користь Crossfit?

Ні, в фітнесі я свою кар'єру ще не завершила.

Хто для вас становить план тренувань, ви самі або тренер?

Якщо говорити про Кроссфіт - то тренер, якщо про фітнес - то я сама.

Ви регулярно берете участь у різних змаганнях, розкажіть, з якими труднощами ви стикалися і як ефективно їх долаєте?

Хм, труднощі на змаганнях - в основному вони можу бути двох типів: або я не задоволена власними змагальними кондиціями, або організатори змагань не можуть надати досить якісних умов для атлетів, що змагаються. Як долаю? - Ні на чому не загострюю увагу крім як на результаті, який перед собою поставила.

Sbds0gh2uRE-510x510

Розкажіть, як ви відновлюєтеся після інтенсивних фізичних навантажень?

Якісне спортивне харчування, сон, відпочинок від тренувань.

Ви займаєтеся тренерською діяльністю. Розкажіть, які методи, прийоми ви використовуєте для досягнення спортсменами поставлених цілей.

Основні методи - це виявлення помилок і робота над слабкими сторонами атлетів.

Розкажіть трохи про свій раціон. Є якісь обов'язкові продукти, без яких ви не обходитесь?

Без м'яса і латте жити не можу. Взагалі намагаюся дотримуватися збалансованого харчування, щоб було достатньо білка, потрібних мені вуглеводів і ненасичених жирів. За багато років у спорті зрозуміла, що мета мого раціону це не тільки мій зовнішній вигляд, але і ще якісь результати можу показати.

Що б ви порадили дівчатам або жінкам, які хочуть почати займатися фітнесом або Crossfit?

Починайте якомога раніше. Адже спорт продовжує молодість вашого організму, тим самим продовжуючи ваше життя. Перестаньте відкладати початок ваших тренувань. Сьогодні фітнес-індустрія настільки різноманітна, що тільки лінивий не знайде те що підходить саме йому.

HciqixgNiQ-510x339

Поділіться, як вам вдається поєднувати тренерську діяльність, заняття спортом і особисте життя?

Не знаю. Просто це моє життя і я роблю те, що люблю і проводжу час з тим, кого люблю.

Щоб ви порадили дівчатам і жінкам, яким не вистачає часу для занять спортом, але хочеться схуднути.

Почніть з раціонального харчування. Не дієти, яка через місяць закінчиться, а зі збалансованого харчування. Як-то кажуть, було б бажання: це ваша самодисципліна і бажання мати або не мати гарне тіло. Не обов'язково купувати абонемент у фітнес-центр, щоб почати тренуватися, можна і по сходовому майданчику побігати і буде вам фізичне навантаження. Повторюся - було б бажання.

Розкажіть, що вас мотивує?

Мої амбіції, конкуренція і мій коханий чоловік.

Поділіться з нашими читачами вашими спортивними планами.

Зі змагальним планом на 2016 рік я ще не визначилася, поки що думаю спробувати свої сили на відборах на чемпіонат світу з Кроссфіту, а також вийти на кількох Всеукраїнських турнірах. Що стосується фітнесу - в листопаді буде чемпіонат світу, на рахунок своєї участі я ще не вирішила.

Поділитись

Коментарі

Вгору