Філіал мистецького фестивалю “Крутий заміс” відкриється 30 травня на території черкаського ТРЦ

29 травня 2020, 11:32

Справжнє мистецтво дійсно не має меж. Навіть, якщо митцям доводиться призвичаюватись жити в умовах карантину. У цю суботу, 30 травня, містяни зможуть взяти участь у відкритті арт-кафе “Крутий заміс”. Воно віднедавна з’явилося у торгівельному комплексі “Хрещатик- сіті”. Подія відбудеться із дотриманням усіх необхідних карантинних та санітарно-гігієнічних вимог. Черкаси мабуть вперше  в історії нашого міста апробують формат “автопаті” , коли глядачі спостерігають за дійством із салону власних автівок. Також до події зможуть автоматично долучитись відвідувачі численних кафе на відкритому просторі їхніх літніх майданчиків.

Перше, що запропонує “Арт-кафе” - в рамках спеціальних освітніх заходів і з дотриманням карантинних норм, надасть усім охочим знання з основ гончарства та власне допоможе зробити перші кроки в гончарному мистецтві.

- В нашому “Арт-кафе” можна буде придбати унікальні гончарні вироби від майстрів “Крутого замісу” та відомих українських гончарів, сувеніри нашого фестивалю, і звісно посмакувати запашною кавою та чаєм. Отримати, так би мовити, дві насолоди в одному місці, - прокоментував засновник популярного холодноярського фестивалю “Крутий заміс”, заступник директора ТОВ НВФ “Урожай” групи компаній МХП, Юрій Романча. — Тут можна буде придбати та замовити взагалі ексклюзивні речі, створені нашими майстрами.На безпечній соціальній відстані з дотриманням усіх карантинних норм на відкритому майданчику длячеркащан звучатимуть пісні від знаного в Україні гурту “Крутий Заміс”. Порадують своєю музикою Богдан Теліженко та Артур Жуковський та інші музиканти, які за час карантину дуже скучили за “живою” публікою.

на фото зліва: Юрій Романча

Як розповів Юрій Михайлович, о 14-ій годині розпочне свою надцікаву програму для діток відомий казкар Сашко Лірник. Він читатиме свої твори хоча й наживо, але на безпечній для слухачів відстані.

на фото: Алла Демченко

За допомогою Благодійного фонду “Урожай-громаді” стане можливим заохотити переможців оголошеного “Черкасиоблкіно” конкурсу серед учнівської молоді Черкащини. Зокрема, талановитих вихованців сільських шкіл. Так само благодійну допомогу надасть ВО “Черкащани”.

- Ми вирішили піти, так би мовити, “слідами кінофестивалю”, - пояснила очільниця "Черкасиоблкіно" Алла Демченко. - Тобто, наші черкаські діти не лише подивляться фестивальні фільми в онлайн, але й зможуть проголосувати за стрічки, що сподобались,у незвичний спосіб. Ми запропонували шкільній спільноті своєрідне творче змагання — юні глядачі мають надіслати нам фото, або відео звіт та таким чином віддати свій голос за ту чи іншу фестивальну роботу. 

Зі слів організаторів, переможці отримають можливість відвідати Черкаський зоопарк, побувати на Чернечій горі в Каневі, стати повноправними учасниками “Крутого замісу”. В рамках організованої “Черкасиоблкіно” Кіношколи учасники, що надішлють найкращі креативні та цікаво зняті відео, ознайомляться з роботою черкаських телестудій та отримають колосальну мотивацію до творчого зростання у плані створення власних відео-кіноробіт. 

Керівник “Черкасиоблкіно” особливо зауважила, що співробітництво з соціально-відповідальним бізнесом МХП допомогло залучити до масового перегляду кінострічки “Пекельна хоругва” більше ніж двох тисяч юних глядачів, які мешкають переважно в сільській місцевості.

Підготувала Тетяна Балякіна

Коментарі

Вгору