Від початку повномасштабної війни в Черкасах встановили вісім додаткових електросирен

06 червня 2023, 15:19

Фото тематичне

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну в Черкасах додатково встановили 8 електросирен звукового оповіщення. Їх обладнали в різних районах міста.

Про це журналістам Про все розповіли у пресслужбі Черкаської міської ради.

У міськраді також повідомили, що в Черкасах відбувається постійна робота з поточного ремонту, відновлення й переоснащення системи звукового оповіщення. Над цим працюють фахівці департаменту цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії із правоохоронними органами ОВА разом зі спеціалістами управління цивільного захисту Черкаської міської ради.

- Нещодавно до нас надходила скарга від громадян, але ми миттєво відреагували і все виправили. У нас є служба "1505", тому, якщо хтось не чує сирен чи є інформація, що система не працює - звертайтеся, ми миттєво реагуємо. У нас є ціле управління, зараз, навіть, під час тривог, виїжджають спеціалісти та перевіряють роботу сховищ. Цьому питанню ми приділяємо багато уваги, - розповів у коментарі Про все заступник міського голови Черкас з питань діяльності виконавчих органів ради Віктор Беззубенко.

За нормами, тривалість звучання попереджувального сигналу становить три - п'ять хвилин.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору