Від мораторію на відключення електроенергії постраждає Ахметов, – Ботнар

21 грудня 2014, 17:26

240x180n_photo_750f38658eeaeaf95b0a0a464ae0564a18 грудня депутати Черкаської міської ради не підтримали звернення фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" до Верховної Ради України з проханням затвердити постанову про мораторій на відключення електроенергії для певних категорій споживачів, який підготували депутати-свободівці.

Черкаська міська рада не підтримала свободівський проєкт про звернення до Верховної Ради та уряду щодо мораторію на відключення електроенергії для населення, зокрема закладів освіти та охорони здоров'я. Незважаючи на маніпулятивну заяву міського голови Сергія Одарича, цей мораторій не заважатиме промисловості. Єдиний, хто постраждає від мораторію на відключення електроенергії для населення, – Ринат Ахметов. Адже саме його ДТЕК купує електроенергію в Україні задешево і продає дорожче за кордон. Міський голова відмовився підписувати звернення незалежно від того, чи підтримають його депутати, тому у разі ухвалення цього звернення його мав підписати секретар міської ради Радуцький. Побоялися виступити проти Ахметова, зокрема, фракції "Радикальної партії", "Батьківщини", "Вільних демократів" та "порошенківці". "Борці з олігархами" – "радикали" і "батьківщинці" – не здивували. "Блок Петра Порошенка" очікувано підтримав олігархічні інтереси, знехтувавши інтересами українців. Тож принаймні чітко окреслились пріоритети кожної з політичних сил, представлених у Черкаській міськраді.

Депутат Черкаської міської ради, член Політради ВО "Свобода" Юрій Ботнар, виступаючи перед депутатами, зазначив: "Нині українці стали свідками чергової національної кризи – енергетичної. Без сумніву вона є штучною за своєю суттю, адже відключення населення від електропостачання можна було б уникнути, якби держава мала чіткі соціяльні пріоритети,спрямовані не на захист олігархів, а на звичайних громадян України, що складають 99% від загальної кількости населення України".

За інформацією прес-служби Черкаської обласної організації ВО "Свобода"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору