Велику кількість лопат вже поламали, – у мерії розповіли про складнощі прибирання снігу в Черкасах

16 січня 2017, 10:33
15978651_1146569078793192_954966580_n

Фото: Про Все

Розчистити від снігу тротуари, зупинки та пішоходні переходи. З таким проханням на вранішній нараді в мерії звернувся до комунальників міський голова Анатолій Бондаренко, пише Інфоміст.

Як повідомив директор департаменту житлово-комунального комплексу Олександр Яценко, прибирати зупинки, згідно з договором, має підрядник “Свій лад”. Однак він відмовляється виконувати ці роботи.

На це мер заявив, що якщо він не буде виконувати свою роботу, йому не заплатять коштів.

Загалом, за словами Яценка, за останній час із міста було вивезено три тисячі кубів снігу.

Він також повідомив, що прибирання міста від снігу ускладнюється браком лопат.

– Зупинки зараз у зв’язку з дощем лопатами, які є в СУБАх, дуже тяжко буде розчищати. Велику кількість лопат вже поламали, ще до заморозків, – сказав Яценко.

Міський голова також контстатував, що ні приватник, ні комунальне підприємство не може самотужки вчасно прибрати місто від снігу.

– Є вихід один. Коли наступний снігопад, дружно всі беремо координацію і працюємо разом. Будемо працювати методом, як у тому році. У мене таке враження, що якби три працівники міськвиконкому почистили одну зупинку, напевно, було б краще за весь час. Нас якраз 570, 270 зупинки, було б гарно… – зазначив мер.

Водночас поки містяни нарікають на нерозчищені у місті дороги, у черкаській мерії прибирання міста від снігу оцінюють на 4.

Поділитись

Коментарі

Вгору