У черкаській мерії не побачили колапсу із прибиранням міста від снігу

10 січня 2017, 14:47
15979022_1146436962139737_114512212_n

Фото: Про все

Поки містяни нарікають на нерозчищені у місті дороги, у черкаській мерії прибирання міста від снігу оцінюють на 4 і говорять, що всі служби  працювали по регламенту. Але на заваді якісному прибиранню міста від снігу стали кілька чинників, серед яких називають і некоректний прогноз погоди.

- Я розумію, що на сьогодні є деякі проблеми. Але, я думаю, що місто прибирається на четвірку, - дав оцінку прибиранню заступник міського голови Черкас Руслан Сотуленко.- Місто прибирається підрядниками, комунальним підприємством ЧЕЛУАШ та СУБами.

Роз’яснити ситуацію із прибиранням снігу взявся представник підприємства «Свій лад» Сергій Атамась.

- За останні 5 діб ми отримали снігопад, який йшов хвилями. Другий момент полягає в тому, що йшов цей снігопад на фоні дуже низьких температур. А, як правило, сніг іде, коли температура підіймається. Цього разу ця логіка не працювала. До того ж, снігопад припав на святкові дні. З одного боку це добре, бо люди сиділи вдома, але з іншого – погано, бо реагенти працюють при певній інтенсивності руху.

Також, зауважив Сергій Атамась, підвели і синоптики. За його словами, на жоден із 5 погодних сайтів неможливо було спертися щодо прогнозу.

- Погодні парадокси такі, що навіть до смішного доходило: на вулиці йде сніг, а метеостанції рапортують, що в нас дощ. Ці фактори заважали працювати більш ефективно. Я вже не говорю про технічні фактори. 5 діб ми працювали цілодобово без перерви. При цьому техніка і ламалася, і з пальним були проблеми. Не прийміть це як виправдування -ми до своєї роботи ставимося критично. Але маємо те, що маємо, - говорить представник підрядника.

І додає, що лише сьогодні вранці почали посипати вулиці речовиною, що дозволить звільнити їх від снігу.

- Тепер є всі потрібні умови, щоб провести масову очистку міста, - запевняє Сергій Атамась. – Але, незважаючи на різні фактори, нам, на відміну від інших міст, вдалося зробити так, що в Черкасах міг функціонувати і громадський, і приватний транспорт.

15970310_1146487298801370_680622265_n

Фото: Про все

Снігового колапсу на дорогах міста, переконує Руслан Сотуленко, немає.

- Будемо посилювати Челуаш та СУБи технікою та людьми. Так повинен робити і підрядник, - говорить заступник мера.

Про те, що колапсом ситуацію із снігом називати не варто, говорить і начальник управління вуличної інфраструктури Черкаської міської ради Сергій Отрешко.

- На сьогодні нарікань, що хтось не може вийти з дому, чи що швидка не доїде, не було. Тому я б не вживав слово колапс, - говорить чиновник.

Тепер у мерії створять оперативний штаб і обіцяють реагувати оперативніше. Скарги на прибирання містяни можуть лишати за номером 15-05.

- Ми зразу їх будемо розподіляти по зонах відповідальності: чи то СУБ, чи ЧЕЛУАШ, чи підрядник, - запевнив заступник міського голови.

Поділитись

Коментарі

Марина сказав:

Сколько же можно ждать пока нам почистят дороги??? Мерия говорит все под контролем…где??? какой контроль??? с Нового года я ни разу не видела снегоочистной техники по ул. Набережная. За ворота не возможно выйти…почти неделю я гуляю с ребенком во дворе… катаю колясочку по периметру двора (3 часа в день) к сожалению до саночек мы еще не доросли. Жалко, что чистят только там где маршрутки ездят, а люди….люди и так справятся! Я думаю, что ответственным должно быть СТЫДНО!!!

Вгору