Василь Фурман прочитав школярам лекцію про успіх та відзначив випускницю, яка набрала максимальні 200 балів на ЗНО

30 травня 2015, 09:49

IMG_7753

Василь Фурман, голова Черкаської територіальної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність», у день завершення навчального року провів для учнів Черкаської гімназії № 9 лекцію на тему лідерства та успіху. Також мав нагоду відзначити одну із випускниць Червонослобідської школи - Анну Власенко.

Анна - єдина черкащанка, котра склала і базовий, і поглиблений рівні ЗНО з української мови на 200 балів.Вона має чимало й інших здобутків: призерка всеукраїнських олімпіад, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, стипендіатка Президента України. Василь Фурман вручив дівчині набір книг, корисних для її подальшого навчання та розвитку.

IMG_7586

Десятикласники гімназії № 9 отримали можливість повчитися в успішної людини, дізнатися основні правила успіху від ректора Інституту банківської справи, доктора економічних наук, автора книги «Як стати успішним. До мрії на власних крилах». Василь Фурман прочитав лекцію для молоді.

- Такі семінари започатковані ще 2011 року, - зазначає Василь Фурман. – Під час зустрічей зі студентами, школярами я ділюся своїми власними правилами та прикладами про успіх. Я маю особисто значний досвід керівної роботи, спілкуюся постійно з власниками бізнесів, генеральними директорами, вони діляться зі мною своєю формулою успіху. І хочу її передати нашій молоді. Чим більше буде успішних українців, тим успішнішою буде Украіна. Мета цього проекту – навчити молодих людей досягати поставленої мети, щоб здобути найвищих вершин у житті. При цьому інколи власні цілі потрібно переглядати, плани перебудовувати. Але ніколи не зупинятися і не опускати руки. Через рік ці учні-десятикласники закінчуватимуть школу, і перед ними постане дуже важливе питання, який шлях обрати, до якого вишу вступити. І дуже важливо для них зараз не помилитися. Адже від цього вибору залежатиме їхня подальша доля.

IMG_7781

Розповів Василь Миколайович і про мотивацію до дії, і про здоровий спосіб життя, і про те, як обрати професію та про необхідність постійно працювати над собою.

- Такі лекції нам дуже цікаві та корисні, адже ми наступного року будемо випускниками і визначатимемося з подальшими кроками по життю, - говорить учениця 10-Б класу Ірина Мордюшенко. – Ми тепер розуміємо і точно запам’ятаємо, що потрібно обов`язково визначити для себе мету і поступово крок за кроком іти до її досягнення. За словами гімназиста Станіслава Пащенка, Василь Фурман став для нього прикладом успішної та неординарної особистості, з якої варто брати приклад. Лектор змусив хлопця ще раз подумати, чи правильний напрямок подальшого навчання він для себе обрав.

Поділитись

Коментарі

Вгору