Ваша онука в лікарні: у Золотоноші засудили шахрая, який “заробляв” на пенсіонерах

29 березня 2023, 19:20

У Золотоноші винесли вирок чоловіку, який ошукав трьох пенсіонерів під приводом, що їхні онуки нібито потрапили в ДТП і їм терміново потрібне лікування. Під виглядом медбрата він приїжджав до жертв та забирав гроші.

Аферист працював разом зі спільницею, яка й телефонувала до людей. Її особистість правоохоронцям не вдалося встановити.

Злочинці змогли "заробити" 80 тисяч гривень.

"Представившись лікарем ортопедом-травматологом (спільниця, - ред.), повідомила неправдиві відомості про те, що її онука потрапила в дорожньо-транспортну пригоду і потребує термінового хірургічного втручання, на проведення якого потрібні грошові кошти, після чого повідомила, що до її домоволодіння на протязі півгодини прибуде медичний працівник, який і забере кошти. 22 серпня 2022 року обвинувачений прибув до домоволодіння потерпілої, де представився медичним братом. добровільно передала грошові кошти в розмірі 50000 грн. на проведення неіснуючого хірургічного втручання для її онуки", - йдеться у матеріалах суду.

За тиждень, використовуючи таку ж схему, вони зателефонували до літнього подружжя і назвали суму в 20 тисяч доларів. Пенсіонери змогли дати лише 30 тисяч гривень.

Шахрай у вчинках розкаявся і попросив суворо його не карати.

Золотоніський міськрайонний суд визнав чоловіка винним та присудив 2 роки позбавлення волі. Однак замінив основне покарання на 1 рік умовно.

За інформацією з Єдиного реєстру судових рішень

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Сергій :

А чому умовно? Бо розкаявся після того, як спіймали. Таку нечисть, таких ублюдків потрібно карати по повній, бо там совісті нуль.

Вгору