В Золотоноші судитимуть чоловіка за ухилення від сплати аліментів

31 травня 2018, 20:02

Слідчим відділом Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактомухилення від сплати встановлених рішенням суду аліментів

В ході досудового розслідування встановлено, що 43-річний чоловік має одну доньку. Згідно постанови Золотоніського міськрайонного суду чоловік зобов’язаний сплачувати аліменти  на утримання доньки, в розмірі до досягнення дитиною повноліття. Крім цього, згідно рішення Черкаського районного суду Черкаської області чоловік зобов’язаний сплачувати аліменти на утримання доньки, яка продовжує навчання в розмірі 450 грн., щомісячно до досягнення 23-річного віку. Однак, чоловік, діючи умисно, злісно ухиляється від сплати аліментів, працює на тимчасових роботах та отримуючи певні кошти, не сплачує аліменти та не надає жодної матеріальної допомоги на утримання доньки. На облік до Золотоніського міськрайонного центру зайнятості не став, в результаті чого заборгованість по аліментам становить 50148,78 гривень.

25.05.2018 обвинувальний акт направлено до Золотоніського міськрайонного суду, чоловіку загрожує покарання у вигляді громадських робіт на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або арешту на строк до трьох місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

За повідомленням Золотоніської місцевої прокуратури.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору