В Золотоноші будуть судити жінку за спробу дати хабара працівнику поліції

31 травня 2018, 21:29

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом надання неправомірної вигоди посадовій особі Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області. 

В ході досудового розслідування встановлено, що жінка в лютому 2018 року маючи намір на надання неправомірної вигоди службовій особі - заступнику начальника Золотоніського відділу поліції Головного управління національної поліції України в Черкаській області зустрілася із правоохоронцем в службовому кабінеті та під час зустрічі висловила намір надати хабар в розмірі 5000 тисяч доларів США за вирішення питання про не притягнення до кримінальної відповідальності її співмешканця за вчинення останнім розбійного нападу, а саме кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України.

В подальшому, жінка, реалізуючи свій злочинний умисел, направлений на надання неправомірної вигоди заступнику начальника Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області та достовірно усвідомлюючи неправомірність своїх дій, прийшла до його службового кабінету де згідно своєї попередньої пропозиції надала частину грошових коштів в сумі 500 (п’ятсот) доларів США.

18.05.2018 обвинувальний акт у вказаному провадженні направлено для розгляду до Золотоніського міськрайонного суду.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 369 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.

За повідомленням Золотоніської місцевої прокуратури.

 

Коментарі

Вгору