Протягом жовтня-листопала 2017 року у Черкасах здійснено 114 перевірок об’єктів охорони здоров’я та закладів департаменту освіти та гуманітарної політики. Складено аналогічну кількість протоколів, інформує Інфоміст.
– Кожна школа потребує заміни або ремонтів протипожежної система та системи пожежного сповіщення, – повідомив під час розширеного засідання бюджетної комісії начальник Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС Андрій Хижняк.
За словами начальника департаменту охорони здоров’я Олега Стадника, на заходи протипожежної безпеки у закладах охорони здоров’я необхідно 50 мільйонів гривень.
Окрім того у ДСНС озвучили ще низку пропозицій профінансувати важливі, на їхню думку, заходи. Зокрема ті, що стосуються подолання чи упередження наслідків стихії. Серед основних – придбання дизельного генератора для станції водозабору та Другої міської лікарні.
Директор департаменту фінансової політики Наталя Джуган поцікавилася, чи лікарня підпадає під категорію закладів, у яких має бути така установка. За словами Олега Стадника, це лікарня відновлювального типу, у ній немає ані операційної, ані реанімації, тому для закладу дизельний генератор не є обов’язковим.
– Ми маємо генератори в обох пологових будинках, дитячій, першій та третій лікарнях. А у другій навіть немає спеціального інженера, – говорить Стадник.
Після обговорення цього пінкту Хижняк озвучив ще кілька пропозицій ДСНС. Серед них – придбання важкої техніки, укладення угод на підвіз питної та технічної води, придбання складих ніш для транспортування тяжких хворих, пожежних рукавів та тепловізора.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram